Showbyznys

20. září 2022 19:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Slavný zpěvák odmítl zprávy o poměru se sexy influencerkou. Jak ho kráska údajně sbalila?

Kráska z Instagramu plní bulvární plátky. Co se jí údajně povedlo?

Zpěvák kapely Maroon 5 Adam Levine byl nucen reagovat na zprávy šířící se bulvárem jako požár, že podvedl svou manželku se sexy influencerkou Sumner Stroh. Levine tak zveřejnil na svém Instagramu příspěvek, v němž tvrdí, že svou manželku nikdy nepodvedl, zároveň ale přiznal, že v minulosti několikrát flirtoval více než by asi pro ženatého muže bylo správné, své chování ale od té doby však změnil a se svou rodinou celou záležitost probral tak, že o jeho věrnosti už nemůže být pochyb.

Na jeho ženě a rodině mu prý záleží nejvíc na celém světě, v minulosti byl ale velmi naivní a hloupý, že to nejdůležitější v životě takhle zbytečně riskoval. Nicméně už podobnou chybu nehodlá opakovat a současnou bulvární bouří prý projdou on a jeho žena společnými silami.

@sumnerstroh

embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen

♬ original sound - Sumner Stroh

Levine reagoval na nařčení instagramové krásky Sumner Stroh, která na TikToku tvrdila, že s Levinem vedla asi roční poměr. Měla k tomu i několik zpráv jako důkaz, kdy si například se zpěvákem vyměňovali lichotky a vzájemně se utěšovali v tom, jak jsou sexy. Stroh ale zároveň uvedla, že se cítí zneužitá a že jí vztah se zpěvákem nedal nic dobrého. Což je trochu paradox, protože zatímco předtím o ní nikdo neslyšel, teď její jméno bude znát celý svět. Co je ovšem zejména šokující, že po jejich údajném rozchodu se jí zpěvák po pár měsících ozval s tím, že chce pojmenovat své dítě právě po ní. No, jak tohle vysvětlil doma, to by nás doopravdy zajímalo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také