FOTO: Takhle vypadá přítel hvězdné Ester Ledecké! S jakým chodí fešákem?

Ester Ledecká si odváží z olympiády jednu zlatou medaili, příštích pár dní ale bude řešit tak trochu jiné starosti. Na veřejnost totiž prosákla identita jejího přítele.

S informací o vztahu 26leté Ester Ledecké přišel čerstvě deník Blesk. Ten tak díky údajně důvěryhodným zdrojům z českých tenisových kruhů prozradil, že se trojnásobně zlatá olympionička už od loňského roku stýká s tenistou Robinem Staňkem. Ledecká se přitom k nové lásce přiznala poprvé už v říjnu. „Ano, jsem zadaná,“ uvedla tehdy na křtu knížky svého otce. Posléze dodala, že se jedná o někoho z její branže. Většina lidí tak měla za to, že Ledecká randí s nějakým snowboardistou či lyžařem. Nakonec tím ale byl myšlen jednoduše fakt, že je její přítel rovněž sportovcem.

Indicií k novému příteli slavné olympioničky existuje přitom hned několik. Staněk například strávil značnou část loňského léta na řeckém ostrově Lefkada, které už dlouhé roky patří taktéž k oblíbené destinaci Ledeckých. Samotná Ester se tam pravidelně připravuje na novou sezonu, například když je na windsurfu nebo prkně taženém za lodí. Což je ostatně i druhé vodítko k tomu, že mladý pár spolu skutečně randí, právě na takovém člunu byl totiž zachycen i samotný tenista.

Důkazů je ale víc. Oba sportovci mají například stejného sponzora. A co víc, většinu tenistových fotek komentují i členové olympijského týmu Ledecké. Její trenér Justin Reiter například Staňkovi pod jeden z čerstvých příspěvků napsal: „Pěkná fotka. Tu musel dělat skvělý fotograf.“ Kohopak tím asi myslel? To je z odpovědi Staňka víceméně jasné: „Ten nejlepší,“ odepsal se smajlíkem mladý tenista.

Sdílejte článek

Přečtěte si také