reklama

reklama

Nový fail Kim Kardashian 1
Autor: Instagram.com Nový fail Kim Kardashian 1

FOTO: Tohle se slavné Kim Kardashian nepovedlo. Všimnete si na vyphotoshopované fotce obřího failu?

rd. Publikováno: 07.05.2020
Obří fail Kim Kardashian. Co si herečka, modelka a podnikatelka nepohlídala?

reklama

Celebritní status Kim Kardashian je nám stále tak trochu záhadou. Žena, která se dobrovolně provdá za Kanyeho Westa, zřejmě musí být zákonitě enigmou. Každopádně Kim, známá zejména pro své obří pozadí a taky slavný pořad Keeping Up with the Kardashians, teď na sebe po delší době opět upozornila.

Sdílela totiž novou, extrémně vyretušovanou fotku, na které má na vlasech hadí vzor, který se dále prolíná i na jejím úsporném oděvu. Pakliže se však kadeřnice nenaučily nějakou novou super techniku v posledních pár týdnech, která by lidem na vlasech vytvořila tento hadí vzor, můžeme celkem s klidem říct, že se jedná o photoshopovou úpravu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Venomousss

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

A to je právě ten problém. Fanouškům na Instagramu totiž přišla fotka rázem podezřelejší, a po chvilce zírání na ni si všimli, že je na ní něco špatně. Slavná Kim má totiž tři ruce. Na první pohled si toho přitom málokdo všimne, když se ale zaměříte na její hlavu, v pravé části, kde by mělo být normálně ucho, vylézají z vlasů tři prsty. Naposledy, když jsme počítali, měli ovšem lidé jen dvě ruce. Jak to tedy je? Buď velký fail, nebo přehnaná fantazie fandů – tak či tak, o Kim se znovu mluví – a to je asi to jediné, co ji zajímá.

reklama