Showbyznys

8. července 2016 16:26

redakce Prima Lajk

FOTO: Útok naštvané matky na Taylor Swift se stal internetovým hitem! Proč je její obrázek tak sprostý?

Zaslouží si tohle slavná zpěvačka vůbec?

Jedna z největších hudebních hvězd současnosti, Taylor Swift, na sebe neupozorňuje jen velkými hity, ale také svým milostným životem, v němž už vystřídala celkem dost partnerů. Je to jen pár týdnů, co se rozešla s hudebníkem Calvinem Harrisem, aby se jen pár dnů na to dala dohromady s hollywoodskou hvězdou, Tomem Hiddlestonem. Jenže ne všem se její přelétavý život líbí, a nyní se tak zpěvačka stala terčem hnusného internetového útoku.

Americká křesťanka Jennifer Mayers si totiž myslí, že je Taylor špatným vzorem pro mladé dívky a je, slušněji řečeno, dívka lehčích mravů. To se pak rozhodla ukázat na svém Twitteru na fotce dvou baget, které mají znázorňovat dvě vagíny! Zatímco pravá má připomínat vagínu jejích dcer, tedy tu správnou, ta levá má znázorňovat intimní partie slavné zpěvačky! Tato její podivná urážka se pak stala virálním hitem s neskutečným počtem sdílením, ovšem z jiného důvodu, než si náboženská fanatička myslela.

Lidé se totiž začali Taylor zastávat a považují příspěvek naštvané matky, nejen za podivný a nechtěně trapný, ale hlavně z lékařského hlediska naprosto nesprávný. Mnozí proto navrhují, aby se žena nejdříve sama podívala na své vlastní intimní partie. Také fakt, že Jennifer bez okolků popisuje vagíny svých dcer, je velmi znepokojující. Tenhle hate se zkrátka prudérní matce příliš nepovedl a právem sklidil velkou porci kritiky. Taylor Swift může být ráda, že má na své straně tak věrné a bojovné fanoušky.

Sdílejte článek
Štítky hvězda Twitter obrázek vagína Taylor Swiftová Calvin Harris

Přečtěte si také