Showbyznys

16. června 2016 15:48

redakce Prima Lajk

FOTO: Vrah zpěvačky a youtuberky Grimmie byl svou obětí posedlý. Je šílené, co všechno dělal, než ji zabil…

Orlando zažilo děsivý týden, dvaadvacetiletá zpěvačka Christina Grimmie byla jeho první obětí. Následovaly další v gay baru, a dokonce i dítě zabité aligátorem.

Vrah po tom, co zabil Grimmie, obrátil zbraň i proti sobě. Teď vyšlo najevo, jak moc byl svou obětí posedlý. Už v prvních zprávách se spekulovalo o tom, že to nebyl útok motivovaný nenávistí, ale akt spáchaný chorobným obdivovatelem.

Sedmadvacetiletý Kevin James Loibl si nechal nastřelit vlasy, stal se veganem, aby zhubl, dokonce podstoupil laserovou operaci očí. Vše proto, aby byl přitažlivější a získal si srdce Grimmie. V práci poslouchal její hudbu a sliboval, že si ji jednou vezme. Tvrdil, že se s ní už setkal a že s ní hraje po internetu hry. Nicméně to zdroj blízký zesnulé zpěvačce popřel. Stejně tak policie nepotvrdila, že by byl vrah s Grimmie v kontaktu přes sociální sítě.

Podívejte se na vystoupení, které odstartovalo její kariéru:

Ve chvíli, kdy si zpěvačka našla přítele, byť to nikdy veřejně nepotvrdila, se Loibl naštval. Nesnesl konkurenci. Vydal se tedy na místo koncertu, kde ji potom zastřelil dvěma ranami přímo do hlavy. Zpěvačka se zrovna podepisovala fanouškům, na místě bylo i několik desítek dětí. Loibl vzápětí obrátil zbraň proti sobě a když proti němu chtěl zakročit zpěvaččin bratr, zastřelil se.

V Orlandu se potom střílelo znovu. Terorista napojený na ISIS postřílel v gay baru 49 lidí. Později zase přímo v hotelovém rezortu aligátor odtáhl dvouletého chlapce. Dítě nepřežilo. Články k těmto tématům si můžete přečíst níže:

Sdílejte článek
Štítky zbraň Islámský stát Orlando Christina Grimmie Kevin James Loibl

Přečtěte si také