FOTO: Zac Efron se vyjádřil k plastice obličeje. Opravdu jde jenom o pomluvy?

Zac Efron patří mezi největší krasavce Hollywoodu. Jeho fanoušci jsou však znepokojení výraznou změnou jeho vzhledu.

V dubnu roku 2021 se na internetu začal rozebírat jeho vzhled. Chrlila se jedna spekulace za druhou o tom, že Efron podstoupil plastickou operaci obličeje. Herec se nyní k pomluvám týkající se jeho vizáže konečně vyjádřil.

Všechno odstartovalo video, ve kterém herec promoval Den Země. Někteří lidé komentovali jeho velkou čelist, která vypadala otekle. Efron se snaží vyhýbat sociálním sítím, a tak se o tom, že se jeho vzhled probírá na internetu, dozvěděl až od své matky.

Pro jeho změnu vzhledu podle Efrona existuje logické vysvětlení, které poodhalil v rozhovoru pro časopis Men’s Health. Herec prý v roce 2013 doma upadl tak nešťastně, že si zlomil čelist. Od té doby musel tvrdě trénovat svůj obličej a žvýkací svaly. Navštěvoval fyzioterapeuta a pravidelně cvičil obličejové svaly. „Ano, vyrostly. Jsou teď prostě opravdu velké,“ okomentoval svůj vzhled Zac.

V rozhovoru také vysvětlil, že se záměrně vyhýbá sociálním sítím, protože byl už jako teenager vržen do centra pozornosti. Je to prý jeho způsob přežití. „Rozhodně bych tuto práci nezvládl,“ dodal. Aktuálně se uchází o novou roli, zatím však není známo o jakou. Herec prozradil, že kvůli tomu prochází další transformací, nebude to prý však tak extrémní jako kvůli filmu Pobřežní hlídka.

Sdílejte článek
Štítky proměna plastika herec Pobřežní hlídka Den Země vzhled Zac Efron plastické operace Internet Men's Health

Přečtěte si také