Showbyznys

2. července 2016 20:57

redakce Prima Lajk

FOTO: Zapomeňte na Harryho! Daniel Radcliffe se změnil v neskutečného drsňáka!

Časy roztomilého mladého kouzelníka jsou evidentně dávno pryč.

Slavný herec Daniel Radcliffe sice má rád roli kouzelníka Harryho Pottera a nebrání se ani návratu do své nejslavnější postavy, zároveň ovšem dělá všechno možné, aby se z této herecké škatulky navždy dostal. Jde tak z jedné role do druhé a nebojí se hrát jak v hororech či ve filmu Švýcarák prdící mrtvolu. Ve svém novém snímku má už však do idolu teenagerů opravdu daleko.

Slavný herec Daniel Radcliffe sice má rád svojí nejslavnější roli kouzelníka Harryho Pottera a nebrání se ani návratu do své nejslavnější role, zároveň ovšem dělá všechno možné, aby se z této herecké škatulky navždy dostal. Jde tak z jedné role do druhé a nebojí se hrát jak v hororech či ve filmu Švýcarák prdící mrtvolu. Ve svém novém snímku má už však do idolu teenagerů opravdu daleko.

Zahraje si totiž v napínavém thrilleru Imperium, v němž si zahraje agenta FBI, jenž v utajení infiltruje neo-nacistickou organizaci, která chystá teroristický útok. A jak je z prvního oficiálního plakátu vidět, Radcliffe šel do role opravdu naplno a změnil se v neskutečného drsňáka. Jak se vám teď líbí, dámySlavný herec Daniel Radcliffe sice má rád svojí nejslavnější roli kouzelníka Harryho Pottera a nebrání se ani návratu do své nejslavnější role, zároveň ovšem dělá všechno možné, aby se z této herecké škatulky navždy dostal. Jde tak z jedné role do druhé a nebojí se hrát jak v hororech či ve filmu Švýcarák prdící mrtvolu. Ve svém novém snímku má už však do idolu teenagerů opravdu daleko.

Zahraje si totiž v napínavém thrilleru Imperium, v němž si zahraje agenta FBI, jenž v utajení infiltruje neonacistickou organizaci, která chystá teroristický útok. A jak je z prvního oficiálního plakátu vidět, Radcliffe šel do role opravdu naplno a změnil se v neskutečného drsňáka, z kterého jde téměř strach. Jak se vám teď líbí, dámy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také