FOTO: Žena Kobeho Bryanta promluvila poprvé od jeho smrti. Co dojemného plánuje udělat?

Vanessa Bryant promluvila poprvé od smrti svého muže.

Nesmírná ztráta pro sportovní svět, nepředstavitelná ztráta pro ženu a matku, která přišla v jediný okamžik o muže i dceru. Když 41letý legendární basketbalista Kobe Bryant zahynul spolu se svojí dcerou Gigi při pádu helikoptéry, Vanesse Bryant se de facto zhroutil svět.

Žena slavného sportovce pochopitelně truchlila, nyní však po 4 dnech prolomila ticho a poprvé veřejně promluvila. Nejprve poděkovala milionům lidí, kteří její rodinu v těchto těžkých časech podporují, poděkovala za všechny modlitby a poděkovala zbylým členům své rodiny za to, že drží při sobě.

Poté však řekla ještě něco, co mnoho lidí jistě ocení. Díky obřímu veřejnému zájmu totiž není lepší čas než nyní, aby vznikla nová charitativní organizace, která bude přispívat dalším rodinám, které tragicky přijdou o své členy. Nadace MambaOnThree tak nyní vytvoří fond, ze kterého by rodiny, jež se ocitnou v podobně smutné situaci, mohly čerpat finanční pomoc. Vše se přitom bude dít v duchu dobročinnosti a inspirativního přínosu společnosti, kterým se řídil i samotný Kobe.

Sdílejte článek
Štítky nehoda smrt manželka dcera nadace basketbal Kobe Bryant

Přečtěte si také