FOTO: Žhavá Megan Fox pohoršila své fanoušky, když přiznala, kde měla sex. Na jakém místě si to rozdala?

Herečka Megan Fox šokovala své fandy poté, co sdílela svůj poslední příspěvek na Instagramu. Žhavá Megan Fox pohoršila své fanoušky, když přiznala, kde měla sex

Pětatřicetiletá sexy hvězda z Transformers a její přítel rapper Machine Gun Kelly se netají tím, že spolu zažívají pěkně divoké chvíle. Nedávno třeba prozradili, že na společné dovolené na Kostarice vyzkoušeli tvrdé drogy, ze kterých byli úplně mimo. Nyní však Megan Fox zašla ještě dál. Pod pěkně žhavou fotkou na Instagramu napsala, že si minulou noc se svým přítelem užila pořádně vášnivou noc plnou sexu.

Pod své selfíčko napsala: „Když vám řeknu, co všechno zažil tenhle stůl v pronajatém bytě Airbnb…“ Aby toho nebylo málo, MGK ještě taky přihodil: „Jsem fakt rád, že tohle není náš stůl,“ napsal pobaveně. Na některé jejich fanoušky toho už ale bylo moc a dali to jasně najevo drsnými komentáři. „Nechutné! Některé věci zbytek světa fakt vědět nepotřebuje,“ napsal jeden z uživatelů. „Najděte v sobě radši kousek slušnosti a kupte majitelům nový stůl,“ vzkázal jim zase jiný fanda.


Přečtěte si také