FOTO: Zpěvák Chris Brown pobouřil intimními fotkami s fanoušky. Takhle se tiskne ke každému?

Slavný zpěvák si užíval pozornost svých fanynek. Možná až moc, tvrdí lidé na internetu.

Americký zpěvák a rapper Chris Brown proslul víc než hudební tvorbou svým agresivním chováním, ze kterého se dokonce léčil. V minulosti to koneckonců na vlastní kůži pocítila i jeho někdejší přítelkyně zpěvačka Rihanna, která kvůli němu skončila s monokly, rozbitou pusou a tváří plnou modřin.

Nyní se však údajně uklidnil a stal se trojnásobným otcem. Jako beránek ale zase taky úplně nebude, o čemž koneckonců svědčí uniklé fotografie s fanoušky, kteří se se zpěvákem setkali po koncertě v rámci Meet and Greet. Jak je na nich totiž vidět, Chris Brown si společnost fanoušků, a to hlavně fanynek, náramně užívá a nevadí mu být s nimi v těsném kontaktu.

„Na každé fotce to vypadá, jako by byl ve šťastném a zdravém vztahu,“ zavtipkoval jeden z uživatelů na internetu, přičemž ostatní jen nevěřícně kroutili nad zpěvákovými fotkami hlavou. Chrir Brown však na masivní rozruch kolem jeho fotografií zareagoval se slovy, že má ty „nejskvělejší fanoušky na planetě, kteří ho oceňují“ a nevidí na tom nic špatného, když se s nimi obejme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také