Showbyznys

16. března 2016 12:58

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Hacker, který zveřejnil péčkofotky Kate Upton a Jennifer Lawrence se konečně přiznal! Jaký dostane trest?

Hacker a nejspíš taky idol většiny nadržených geeků byl konečně odhalen

Kauzu #fappening, která před dvěma a půl lety otřásla internetem, si asi ještě pamatujete. Neznámý hacker tehdy uveřejnil na internet soukromé fotky i videa velké řady hollywoodských sexy hereček v čele s Jennifer Lawrence a modelkou Kate Upton. Nešlo navíc o žádné cudné fotečky, ale o erotické kousky, na nichž hollywoodské idoly pózují kompletně nahé! Policejním složkám se dlouho nedařilo zjistit, kdo za tímto obrovským skandálem stál, to se ale konečně mění.

Viník Ryan Collins se totiž konečně přiznal. Protože přistoupil na dohodu a příslušné orgány nedokázaly prokázat, že to byl právě on, kdo nahrál slavné fotky na internet, odsedí si nakonec místo místo původně navrhovaných pěti let ve vězení “pouze“ osmnáct měsíců. Muž, který je tak pro mnohé chlapy téměř internetovým hrdinou, tak z celé kauzy možná vyjde ještě docela dobře. A to nejspíš postihnuté herečky jen tak nepotěší.

Sdílejte článek
Štítky Kate Upton trest Hacker Jennifer Lawrence kauza galerie herec Internet Jennifer Lawrenceová Kate Uptonová idol Ryan Collins

Přečtěte si také