Madonna
Autor: profimedia.cz Madonna

GALERIE 18+: Madonna šokovala fanoušky a ukázala bradavku i rozkrok! Ztratila už popová legenda soudnost?

MilanR. Publikováno: 25.05.2020
Slavná zpěvačka vždycky ráda provokovala, tentokrát to ovšem podle mnoha fanoušků přece jen přepískla.

reklama

Legenda popu Madonna nikdy nešla pro kontroverzi daleko a už od svých začátků ráda provokuje. A ani po šedesátce v tomto prakticky nezvolnila. A jelikož se doba mění, v posledních letech své provokace přesunula na sociální sítě, zejména na Instagram, kde už svými fotkami pobouřila fandy i hejtry několikrát. K podobné situaci pak došlo i o uplynulém víkendu.

Na Istagramu totiž sdílela fotografii, na níž nejenže jí jsou zase jednou vidět bradavky (a říká si tak o menší problémy na této sociální síti), ale navíc ukazuje i rozkrok ve velmi těsných kalhotkách. A jak nejspíš sama očekávala, její fotka sklidila pořádnou porci reakcí, zejména však těch záporných. I mnozí její fanoušci se totiž ozvali s názorem, že v 61 letech už je na podobné excesy a provokace opravdu stará a měla by mít přece jen rozum. To je ale Madonně vlastně jedno.

K příspěvku totiž napsala všeříkající reakci, kde jasně říká, že názory ostatních jí jsou slušně řečeno u zadku. Pro ty, které tato fotka pohoršila. Chci, abyste věděli, že jsem absolvovala univerzitu „Je mi to u p*dele“. Díky, že jste přišli na mou promoci,“ napsala na Instagram. Madonna prostě ví, jak o sobě dát vědět. Přijdou vám podobné fotografie u Madonny v pohodě, nebo už vám také přijdou malinko přes čáru?

Rihanna je nejbohatšího zpěvačkou na světě 1

Tahle hudební hvězda je nyní nejbohatší zpěvačkou světa! Předstihla i slavnou Madonnu

Lourdes Leon 1

GALERIE: Dcera Madonny vyděsila internet nechutně chlupatým podpažím! Holí se alespoň někde?

reklama