GALERIE 18+: Nový král Instagramu se chlubí nechutným luxusem a tím, že spí se 4 ženami denně. Lidé ho za to nenávidí

Slavný Dan Bilzerian má mnohem šílenější a extrémnější konkurenci.

Instagramového krále Dana Bilzeriana, jenž se chlubí svým nechutně bohatým životem a dřive i zástupem modelek v posteli, známe už asi všichni. Věděli jste ovšem, že mu na sociálních sítích v posledních měsících roste konkurence, jež jde ve svých fotkách ještě mnohem dál?

Řeč je australském tabákovém magnátovi Traversu Beynonovi přezdívanému Candyman. Ten se díky svému obrovskému bohatství chlubí na internetu nejen životem v luxusu, ale zejména svými sexuálními radovánkami. Rád se například chlubí tím, že každý den spí minimálně se čtyřmi ženami, nejlépe pak se všemi najednou. Většinou pak mezi nimi je i jeho překrásná manželka Taesha Beynon, která jeho sexuálním radovánkám ráda asistuje. A právě tím leze mnoha lidem, tedy zejména chlapům, totálně na nervy a pod příspěvky mu nadávají.

Travers pak nejenže se na Instagramu pravidelně chlubí jejich nahými sexy těly, ale dokonce provokuje fotkami, na nichž jsou ženy svázány nebo klečí jako pes na čtyřech a jsou přivázány na vodítku. Většinou je to pak právě jeho manželka, jež má na jeho fotkách roubík či je na vodítku v pozici psa. Manželův životní styl jí pak vůbec nevadí, protože ví, že i přes zástup milenek je ona tou vyvolenou.

Ve své domovině je proto považován za australského Dana Bilzeriana. I když má zatím na Instagramu podstatně méně followerů, jeho popularita nadále roste a podle některých nám tu roste jeden z budoucích králů Instagramu. Ale také možná ten nejvíce nenáviděný.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Sex luxus galerie modelky Dan Bilzerian král Instagramu

Přečtěte si také