návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE 18+: Proč herečka chtěla v seriálu Zaklínač ukazovat vlastní prsa? Za vše může Hra o trůny!

Proč chtěla představitelka Yennefer ukazovat v seriálu vlastní prsa místo použití dvojnice?
Vydáno: 29.12.2019
Yennefer se toho nebojí!
Autor: youtube.com/Netflix Yennefer se toho nebojí!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná už jste zaslechli o tom, že letošní Vánoce ovládl domácí obrazovky nový fantasy fenomén jménem Zaklínač. Nástupce Hry o trůny diváky nalákal na charismatického herce Henryho Cavilla v hlavní roli, většina pak zůstala pro zajímavé prostředí, skvělé postavy a super akci. A ano, došlo i na trochu erotiky.

Kromě jiných se v seriálu odhalovala nejvíc představitelka bouřlivé čarodějky Yennefer. Začínající herečka Anya Chalotra dostala možnost použít pro nahé scény dvojnici, herečka se ale rozhodla, že raději ukáže své vlastní prsa. Proč?

Seriál nechce jít ve stopách Hry o trůny, kde podle tvůrců byl sex často jen na efekt, nebo kvůli šokování diváků, v Zaklínači se tvůrci snaží sexu a erotice vložit nějaký význam. Za vším tak stojí snaha se odlišit, s čímž souvisí i chuť herečky vše ztvárnit osobně, protože si přeje, aby diváci měli vždy jistotu, že je na scéně Yennefer, a nikdo jiný. Hezké. Že to bylo správné rozhodnutí teď zjistíte i v následující galerii:

Článek je zařazen v: prsa , Zaklínač , seriál , Geralt , Yennefer , čarodějka , nahota , 18+ , Hra o trůny