Showbyznys

29. září 2021 14:25

redakce Prima Lajk

GALERIE 18+: Sexy herečku z nové bondovky zradily šaty! Po premiéře ukázala víc, než chtěla

Ana de Armas měla potíže se šaty, a tak kráska z nové bondovky na afterpárty světové premiéry ukázala víc, než zamýšlela.

Herečka Ana de Armas momentálně patří mezi nejvíc sexy hvězdy Hollywoodu. Vedle toho je ale i zjevně dost sympatická a pracovitá, takže se jí nové role momentálně jenom hrnou, což ji mimo jiné přivedlo i do světa Jamese Bonda. Stala se novou Bond girl v bondovce Není čas zemřít, když tedy nedávno probíhala světová premiéře v Londýně, nemohla tam pochopitelně chybět.

Jenže osud tomu chtěl a kvůli (nebo díky) problému s šaty nakonec herečka po afterpárty ukázala víc, než původně chtěla. Bývalá přítelkyně Bena Afflecka své přednosti odhalila bohužel v ten nejmíň vhodný moment, kdy kolem právě byla spousta kamer a fotoaparátů. Fanoušci jsou samozřejmě štěstím bez sebe, herečka ale nejspíš na trapný okamžik jen tak nezapomene.

Sdílejte článek
Štítky Londýn James Bond prsa premiéra Hollywood galerie herec Není čas zemřít šaty zrada Sexy oděv herecka Ben Affleck Ana de Armas Ana de Armas bradavka

Přečtěte si také