návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE 18+: Tahle kráska rajcovala Brada Pitta v novém filmu Quentina Tarantina! Viděli jste její nejžhavější fotky?

Znáte krásku z nového filmu Quentina Tarantina?
Vydáno: 19.08.2019
Pussycat balí Cliffa Bootha
Autor: Sony Pictures Pussycat balí Cliffa Bootha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Quentin Tarantino minulý týden poslal do kin svůj nejnovější film Tenkrát v Hollywoodu a pokud jste jej ještě neviděli, rychle to napravte. Kromě filmových kvalit má ale snímek ještě dvě další přednosti. Jmenují se Margot Robbie a Margaret Qualley. Tu první asi netřeba představovat, tvář (a nejen to) Harley Quinn nebo bohyně z Vlka z Wall Street jistě všichni dobře znají, druhá herečka ale stojí teprve na začátku své kariéry, a tak nás napadlo, že vám ji trochu blíže představíme. A fakt, že v novém filmu pořádně rajcovala klín Brada Pitta v autě, s tím pochopitelně nemá VŮBEC nic společného.

Každopádně Margaret je 24 let, je dcerou slavné herečky Andie MacDowell a v mládí se trénovala jako balerína, ačkoliv později zkusila štěstí coby modelka. Protože však zdědila talent od maminky, netrvalo dlouho a prosadila se i ve své první velké roli v seriálu Pozůstalí na HBO. Odtud pak zamířila do filmů jako Správní chlapi nebo Death Note, což ji eventuálně přivedlo až k Tarantinovi, kde ztvárnila roli svérázné hipísačky Pussycat. Nejžhavější fotky Margaret teď každopádně najdete v následující galerii:

Článek je zařazen v: Margaret Qualley , Brad Pitt , Quentin Tarantino , film , Tenkrát v Hollywoodu , Sexy , herečka