návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: 8 nejvíc sexy krásek v karanténě! Tyhle české a slovenské influencerky se doma vážně nenudí

Podívejte se na nejvíc sexy české a slovenské influencerky během karantény.
Vydáno: 30.03.2020
Týnuš Třešničková
Autor: Instagram.com Týnuš Třešničková

Přestože se o víkendu udělalo na krátkou dobu hezky a lidé i přes probíhající stav nouze vyrazili na výlety, platí stále nařízení omezit vycházky na nezbytně nutné a dodržovat domácí karanténu. To se pak ukazuje jako obzvlášť náročné pro většinu českých youtuberek a influencerek, které bez cestování nevydrží ani pár dní.

Na druhou stranu ale taková nuda často vede k jiným věcem, jako třeba pózování pro fotografie, nebo dokonce pózování pro sexy fotografie. Ano, i v období izolace je na českém a slovenském Instagramu stále z čeho vybírat a na ty nejvíc sexy holky v karanténě se teď můžete podívat v naší galerii.

No a komu by to nestačilo, protože má pocit, že by mu třeba taková pornoherečka Daisy Lee mohla nabídnout i víc, pro takové je tu jeden z nejšílenějších pořadů v historii televize EXPERIMENT 21.

Článek je zařazen v: krásky , karanténa , koronavirus , Týnuš Třešničková , Daisy Lee , Experiment 21 , Sexy , Instagram

reklama