Francouzský seriál si servítky nebere.
Autor: youtube.com Francouzský seriál si servítky nebere.

GALERIE: Kontroverzní seriál pod palbou kritiky! Jeho tvůrci prý vyrukovali s nejtvrdším pornem televizní historie

Publikováno: 16.04.2020
Momentálně ten nejotevřenější sex na obrazovkách můžete vidět na Prima LOVE v sobotu a v neděli ve 22:00.

reklama

Premiéra francouzsko-kanadského seriálu Versailles poběží od 18. dubna na Prima LOVE. Příběhy ze dvora krále Ludvíka XIV. zaujmou velmi detailním násilím a sexuálními scénami.

Pokud fandíte homosexuálním orgiím, královnám s fetišem k trpaslíkům nebo sklonům k transvestitě, tenhle seriál by mohl být něco pro vás. Prudérní diváci se však s takovým ztvárněním historie smiřují jen těžko. Schválně se podívejte na vybrané pikantní záběry z úvodu seriálu:

Zajímavosti ze seriálu Versailles:

  1. Francouzsko-kanadský historický seriál měl premiéru v listopadu 2015. Postupně vznikly tři série a celkem 30 epizod. 
  2. První série zachycuje začátek výstavby zámku Versailles mezi lety 1667 až 1670. 
  3. Druhá série začíná o čtyři roky později, zachycuje dalších deset let vlády Ludvíka XIV., jeho střet s Vilémem III. Oranžským a travičskou aféru – skandální sérii vražd ve Versailles. 
  4. Třetí série zachycuje následující čtyři roky vlády Ludvíka XIV., jeho střet s habsburským císařem Leopoldem I., příběh tajuplného muže se železnou maskou a potíže s protestanty. 
  5. Seriál Versailles vytvořili producenti a scenáristé Simon Mirren (Myšlenky zločince, Beze stopy, MI5) a David Wolstencroft (MI5). 
  6. Hrdinové seriálu jsou velice mladí. Ludvíkovi XIV. a jeho poradcům není v době, kdy se děj seriálu Versailles odehrává, ještě ani 30 let.
  7. Producenti a scenáristé Simon Mirren a David Wolstencroft tvrdí, že Versailles bylo ve své době něco jako Apple – první celosvětově známá značka v dějinách lidstva. 

Ještě více filmů a pořadů romantického žánru si můžete kdykoliv přehrát online v archivu iPrima.cz:

reklama