reklama

reklama

Beyoncé s dvojčaty.

GALERIE: Beyoncé konečně prozradila, jak se opravdu jmenují její dvojčata. Líbí se vám tato neobvyklá jména?

Publikováno: 14.07.2017
Ostře sledovaná miminka showbyznysu mají konečně jména. Co na ně říkáte?

reklama

Tak se fanoušci i bulváry po celém světě konečně dočkali. Už je to měsíc, co slavná zpěvačka Beyoncé v tajnosti porodila svá dvojčata a lidé se od té doby marně snažili zjistit, jak se dva hvězdní potomci zpěvačky a rappera Jay-Z nakonec jmenují. V amerických plátcích se šířily různé spekulace a nejvíce se sázelo na jména Shawn a Bea. Jak se ale dalo čekat, pravda je nakonec úplně jiná.

Jak šel čas se známými zpěvačkami?

GALERIE: Takhle se změnily hudební hvězdy od roku 2007! Jak vypadala před deseti lety Adele, Beyoncé, nebo Taylor Swift?

Beyoncé se totiž novými potomky konečně pochlubila na svém Instagramu a světu při té příležitosti prozradila i jejich očekávaná jména. Její syn se tak jmenuje Sir Carter a malá dcera ponese jméno Rumi. Ano, opravdu nezvyklá a originální jména. To se však od hvězdného páru, který dal své prvorozené dceři jméno Blue Ivy, dalo tak trochu čekat. Jména pak vyvolávají nadšené reakce fanoušků po celém světě a všichni zpěvačce i jejímu neméně hvězdnému manželovi ještě jednou gratulují. Jak se jména líbí vám?

Jak se jmenují dvojčata slavné zpěvačky?

Na internet unikly jména čerstvě narozených dvojčat zpěvačky Beyoncé! Nejhůř to schytal její syn!

Co Beyoncé oznámila fanouškům?

GALERIE: Takhle jste ji ještě neviděli! Božská Beyoncé šokovala NAHÝMI fotkami. Ukázala na nich své…

reklama