GALERIE: Brad Pitt prý randí s jednou z nejvíce sexy hereček současnosti! Angelina z ní musí zuřit žárlivostí

Jaká hollywoodská kráska údajně skončila v náručí hereckého fešáka?

Už jsou to déle než dva roky, co nejslavnější hollywoodský pár Brangelina ohlásil šokující rozchod. A herec Brad Pitt od té doby v soukromém životě opravdu nezahálí. Tedy aspoň podle světových médiích, jež mu už přisoudila románek s nespočtem krásných hereček, a dokonce ho dávaly dohromady i s jeho bývalou láskou Jennifer Aniston. I když těmto drbům můžeme samozřejmě věřit jen z poloviny, herecký fešák asi rozhodně samotou netrpí. Nyní mu prý navíc postel zahřívá další hollywoodská kráska.

Podle amerických bulvárních médií totiž už měsíc randí se slavnou Charlize Theron, která je léta považována za jednu z nejhezčích hereček současnosti. Pár se zná už několik let, když je seznámil hereččin bývalý snoubenec Sean Penn. Léta byli přáteli, až před Vánoci mezi nimi údajně přelétla jiskra. Dvojice se snaží svůj počínající románek držet v tajnosti, před pár dny ovšem byli viděni na soukromé projekci filmu If Beale Street Could Talk, kde si poté na atfer party spolu poté velmi intimně povídali na baru.

Brad Pitt má prostě vkus, a pokud se tyto spekulace potvrdí, máme tu asi nový nejhezčí pár Hollywoodu. Angelina Jolie ovšem nejspíš moc nadšená není. Šušká se totiž, že držitelku Oscara Charlize Theron nemá dlouhodobě příliš v lásce. Randění Pitta s její “nepřítelkyní“ proto možná považuje za velkou zradu.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt herec přítelkyně nová přítelkyně holka Angelina Jolie Charlize Theron

Přečtěte si také