Showbyznys

18. srpna 2016 16:27

Adéla Skřivánková

GALERIE: Českou Miss Andreu Bězděkovou postihla missí nemoc! Dala kopačky příteli a údajně má románek s tímto krasavcem...

Je to jako mor. Jakmile se dívka stane Miss, nejdříve dojatě tvrdí, jak svého přítele miluje, ale do pár měsíců je single. Až na výjimky. Kterou však úřadující Miss Andrea Bezděková bohužel není.

Jediná Miss, která si nechala udělat plastiku nosu, ke které se navíc hrdě hlásí, nedávno potvrdila, že se s přítelem Martinem po dvou letech opravdu rozešla. Martin jí stál po boku, když se Andrea stala Českou Miss a podporoval ji. Toto léto se však vše změnilo. A podle některých spekulací za to může soutěž Muž roku, kam se jela Česká Miss pracovně podívat.

Do oka si údajně měla padnout s finalistou číslo 1 Mirkem Dubovickým. Poměr s tímto krasavcem však Andrea odmítá. "Za rozchodem není nikdo třetí, žádného jiného nemám ani momentálně nehledám. Spekulace o tom, že bych si začala s jiným mužem, jsou absolutně liché," řekla médiím.

Během pár týdnů vyjde pravda nejspíš najevo, ale jisté je, že si Andrea svoji návštěvu na soustředění Muže roku velmi užívala a ráda se nechala krásnými svalovci obletovat. Jestli si opravdu některý z nich získal její srdce, pod pokličkou to brunetka stejně dlouho neudrží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také