Showbyznys

13. května 2016 12:49

redakce Prima Lajk

GALERIE: Chcete vypadat jako Thor? Jeho představitel prozradil, jakých 35 jídel denně musí sníst

Toužíte vypadat jako blonďatý bůh a idol žen? Po tomto jídelníčku si to možná rozmyslíte.

Jméno Bobby Holland Hanton vám zřejmě nic neřekne. Jedná se ovšem o hollywoodského kaskadéra, který dělal dubléra hereckých hvězd v takových trhácích jako Temný rytíř povstal či filmech s Kapitánem Amerikou. Už několik let ovšem dělá náhradníka slavnému herci Chrisu Hemsworthovi, jehož všichni známe jako comicsového Thora. S ním spolupracoval Bobby téměř na všech jeho filmech z poslední doby. Jenže aby byl Bobby na záběrech herci co nejvíce podobný, musí si udržovat i podobnou postavu. A to rozhodně není nic jednoduchého.

Hanton tak nyní prozradil, co všechno musel podstoupit pro to, aby měl stejně neuvěřitelnou muskulaturu a fyzičku jako slavný herec. A mnoho lidí by to asi nedalo. Kromě extrémní dávky cvičení, kdy musel trénovat i dvakrát denně mnohdy i šest dní v týdnu, si totiž musel dávkovat i neuvěřitelnou porci jídla.

Za pouhý den tak musel sníst 35 jídel! Jeho denní strava se pak skládala z grilovaných kuřat, krocanů se špenátem, vařených vajec, přírodních ořechů a to celé zapíjel zeleným čajem. Jeho cvičební dieta tak musela obsahovat hodně proteinů, sacharidů a musel být tak akorát tučná. Naopak se při podobném náporu musel vyhýbat cukru, soli a omáčkám. Pokud tedy i vy chcete vypadat jako Thor, respektive jako jeho představitel Chris Hemsworth, máte před sebou pořádnou výzvu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také