Showbyznys

3. listopadu 2022 17:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dcera Heidi Klum se vyjádřila k focení spodního prádla se svou matkou. Co k tomu řekla?

Dcera slavné modelky Heidi Klum jde v matčiných šlépějích.

Osmnáctiletá Leni Klum má dobré geny. Není se tedy čemu divit, že už má skvěle nakročeno v modelingovém světě. Její nedávná kampaň ve spolupráci se značkou Intimissimi však vzbudila pořádný rozruch. Na snímcích se totiž objevila po boku své matky Heidi Klum a obě byly ve spodním prádle. Značka si je vybrala jako své ambasadorky a hlavní tváře. Společnost fotografie popsala jako „příběh sebejistoty, radosti ze života a lásky mezi matkou a dcerou“.

Ačkoliv měla být celá kampaň o síle a poutu mezi matkou a dcerou, někteří lidé to v tom zdá se neviděli. Na sociálních sítích se objevily názory, že je to „divné a hnusné“. Mladé modelky se na to zeptali v rámci rozhovoru pro Page Six. A jak Leni odpověděla? „Upřímně, já se na to nedívám. Když se na to nedívám, nevěnuju tomu svou pozornost, takže prostě nevím, co se tam píše,“ odpověděla Leni.

Celou kampaň ale Leni hodnotí pozitivně. „Zažila jsem skvělý den s mojí mámou. Myslím si, že se fotky vyvedly a my jsme měly super den,“ nechala se slyšet mladičká modelka. Když potom měla popsat svou mámu, nešetřila slovy chvály. „Miluju ji. Za to, jaké mi dává rady, za způsob, jakým prauje, miluju na ní všechno, mohla bych pokračovat do nekonečna. Focení s ní si užívám,“ prohlásila Leni na adresu své úspěšné maminky.

Sdílejte článek
Štítky matka dcera spodní prádlo Heidi Klum Leni Klum Intimissimi

Přečtěte si také