GALERIE: Dcera slavné olympioničky Neumannové vyrostla do krásy! Blonďatá kráska je sama atletkou

Takhle se povedla dcera Kateřiny Neumannové.

Zatímco Kateřina Neumannová obzvlášť v těchto dnech jistě bedlivě sleduje olympijské dění a vzpomíná na své historické úspěchy, z její dcery Lucie už je dnes dospělá, krásná žena. Dokazuje to ostatně docela pravidelně na sociálních sítích, kam se tu a tam nebojí umístit ani peprnější fotku z tréninku. Sama totiž po mamince zjevně zdědila sportovní geny, a svůj atletický talent tak začíná dokazovat třeba na běžecké dráze.

„Tvrdě jsem trénovala každý den, abych se zlepšila a mohla běhat lépe než minulý rok. Strávila jsem pět týdnů mimo domov na soustředění, kde jsem makala dvakrát denně. Po příjezdu jsem se v tréninku konečně cítila opravdu dobře a těšila jsem se, že na halových závodech bych to mohla prodat a třeba zaběhnout osobák,“ napsala před pár dny svým fanouškům na Instagramu. Svoji kariéru tak zjevně bere dost vážně a nikoho by nejspíš nepřekvapilo, kdybychom za pár let viděli na olympiádě další Neumannovou.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Olympijské hry krása Olympiáda dcera trénink galerie Kateřina Neumannová sport atlet Sexy Lucie Neumannová

Přečtěte si také