Kdo si prý užil s Brangelinou?
Autor: profimedia.cz Kdo si prý užil s Brangelinou?

GALERIE: Divoká minulost Brada Pitta a Angeliny Jolie! Měli prý trojku s touto sexy ČEŠKOU!

Publikováno: 22.09.2016
Bývalý pár si uměl ve svých nejzamilovanějších letech opravdu hodně užívat! Která naše modelka skončila v jejich posteli?

reklama

Svět stále divoce propírá divoký rozvod páru snů, herce Brada Pitta a Angeliny Jolie. Kromě neustálých drbů a údajných důvodů jejich rozchodu se ovšem v médiích propírá i jejich minulost. Brangelina totiž nebyla ani ve vztahu žádné neviňátko a slavná dvojice se nebála divokých sexuálních experimentů. A jedním z nich mělo být jejich společné sexuální dobrodružství se slavnou českou topmodelkou Karolínou Kurkovou!

Hollywoodský pár se rozvádí!

ROZVOD STOLETÍ: Angelina Jolie se rozvádí s Bradem Pittem! Proč?

Spekulace o jejich údajné trojce se objevily v amerických médiích v roce 2007 a informoval o nich například magazín In Touch či New York Post. Hollywoodský pár měl tehdy třiadvacetiletou modelku potkat na párty fotografa Patrika Anderssona. Trojice si podle svědků padla do okna a Pitt s Jolie následně Kurkovou pozvali k sobě na pokoj. A tam se možná udála pořádná divočina. Karolína se pak se svým úletem údajně chlubila i svým kamarádům a hrátky s Brangelinou si nemohla vynachválit. „Chichotala se a chovala se téměř jako školačka,“ řekl tehdy novinám jeden z jejích přátel.

Tento drb se sice nikdy nepodařilo potvrdit a podle mnohých neexistují ani důkazy, že se Kurková s bývalým párem vůbec potkala. Vzhledem k divoké minulosti Brada i Angeliny, které prý nebyly cizí ani lesbické hrátky, bychom se tomu ovšem rozhodně nedivili.

Angelina musela Bradovi při natáčení říkat, co má dělat.

Brad Pitt a Angelina Jolie spolu nežijí! Konec velké hollywoodské lásky?

reklama