Showbyznys

22. září 2016 14:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Divoká minulost Brada Pitta a Angeliny Jolie! Měli prý trojku s touto sexy ČEŠKOU!

Bývalý pár si uměl ve svých nejzamilovanějších letech opravdu hodně užívat! Která naše modelka skončila v jejich posteli?

Svět stále divoce propírá divoký rozvod páru snů, herce Brada Pitta a Angeliny Jolie. Kromě neustálých drbů a údajných důvodů jejich rozchodu se ovšem v médiích propírá i jejich minulost. Brangelina totiž nebyla ani ve vztahu žádné neviňátko a slavná dvojice se nebála divokých sexuálních experimentů. A jedním z nich mělo být jejich společné sexuální dobrodružství se slavnou českou topmodelkou Karolínou Kurkovou!

Spekulace o jejich údajné trojce se objevily v amerických médiích v roce 2007 a informoval o nich například magazín In Touch či New York Post. Hollywoodský pár měl tehdy třiadvacetiletou modelku potkat na párty fotografa Patrika Anderssona. Trojice si podle svědků padla do okna a Pitt s Jolie následně Kurkovou pozvali k sobě na pokoj. A tam se možná udála pořádná divočina. Karolína se pak se svým úletem údajně chlubila i svým kamarádům a hrátky s Brangelinou si nemohla vynachválit. „Chichotala se a chovala se téměř jako školačka,“ řekl tehdy novinám jeden z jejích přátel.

Tento drb se sice nikdy nepodařilo potvrdit a podle mnohých neexistují ani důkazy, že se Kurková s bývalým párem vůbec potkala. Vzhledem k divoké minulosti Brada i Angeliny, které prý nebyly cizí ani lesbické hrátky, bychom se tomu ovšem rozhodně nedivili.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt dobrodružství galerie Karolína Kurková minulost Angelina Jolie trojka New York Post Angelina Jolieová drby hrátky Patrik Andersson

Přečtěte si také