Showbyznys

20. června 2017 12:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: Do Karlových Varů přijede hrdina Avengers i hvězda Kill Bill a Batmana! Kdo další se zde objeví?

Populární filmový festival letos přivítá opravdu hvězdné hosty!

Už příští pátek, 30. června, začne v Karlových Varech 52. ročník tradičního filmového festivalu, na němž se každoročně objevuje i řada zahraničních filmových hvězd. A letos si pro nás pořadatelé připravili opravdu hvězdné hosty! Na dnešní tiskové konferenci totiž potvrdili jednak účast slavné herečky Umy Thurman, ale zejména populárního herce Jeremy Rennera, jehož všichni známe jako hrdinu Hawkeye z populární série Avengers!

Ani Umu Thurman pak nemusíme divákům příliš představovat. Ostatně její nejslavnější snímky od Quentina Tarantnia, kultovní Pulp Fiction a dvoudílný Kill Bill, viděl snad každý. Objevila se pak například také ve známém filmu Batman a Robin či kontroverzní Nymfomance. Oblíbená herečka se pak zúčastní hned pátečního zahájení festivalu, kdy si převezme Cenu prezidenta festivalu.

Jeremy Renner se pak naopak zúčastní závěru festivalu, kdy obdrží stejnou cenu. Bude se zde pak promítat oceňované sci-fi Příchozí, v němž si zahrál jednu z hlavních rolí. Kromě postavy Hawkeye a zmiňovaného sci-fi filmu si ho pak mohou diváci pamatovat zejména z válečného dramatu Smrt čeká všude, za který byl dokonce nominovaný na Oscara.

Tím však výčet slavných hostů ve Varech nekončí. Už dříve byl oznámen příjezd letošního držitele Oscara Casey Afflecka, jenž dostal prestižní ocenění za drama Místo u moře. Dále se pak na festivalu objeví tak slavný filmový skladatel James Newton Howard či slavný režisér Ken Loach. Na koho se nejvíce těšíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také