Showbyznys

24. května 2017 11:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dojemné gesto! Zpěvačka Ariana Grande prý zaplatí pohřby všech obětí útoku v Manchesteru! Lidé ji za to milují

Její koncert se stal terčem tragického útoku, slavná zpěvačka proto udělala něco naprosto neskutečného.

Celý svět se stále nemůže vzpamatovat z pondělního teroristického útoku v Manchesteru. Sebevražedný atentátník Salman Abedi zde po konci koncertu popové hvězdy Ariany Grande odpálil improvizované výbušné zařízení a o život tak přišlo 22 lidí včetně několika dětí a náctiletých.

V šoku je pak nejen celý svět, ale samozřejmě i samotná zpěvačka. Ariana se z faktu, že právě její koncert se stal terčem útoku, nemůže vzpamatovat a na smrt jejích nevinných fanoušků nejspíš stále myslí. Rozhodla se proto k neskutečnému gestu, které dojímá celý svět.

V médiích i na internetu se totiž čím dál více začínají šířit spekulace a zvěsti, podle nichž se Ariana už spojila s rodinami všech zveřejněných obětí a nabídla jim, že zcela pokryje náklady spojené s pohřbem. Policie přitom ještě nezveřejnila jména všech obětí. Dá se proto předpokládat, že Ariana bude s kontaktováním obětí postupně pokračovat. Je totiž prý připravena zaplatit pohřby všech obětí, a aspoň trochu tak ulehčit truchlícím rodinám.

Zpěvačka ani nikdo z jejích mediálních zástupců zatím tyto zvěsti nepotvrdil ani nijak nekomentoval. Twitterový účet Ariana Updates! se ovšem odvolává na zdroje z blízkého okolí a také mezi jejími fanoušky se začíná dojemná zpráva rychle šířit. Je navíc celkem logické, že Ariana chce v tomto choulostivém čase tyto kroky držet pod pokličkou a dopřát rodinám potřebný klid. Doufejme tedy, že se informace opravdu brzy potvrdí a nejedná se o žádný internetový hoax. Ariana se totiž už nyní stává pro mnohé hrdinkou, která nám dělá v těchto smutných časech radost a všem fanouškům dodává naději.

Sdílejte článek

Přečtěte si také