GALERIE: Drsné přiznání slavné zpěvačky! Unesli ji, věznili a znásilnili

Slavná zpěvačka přiznala, proč se stáhla z očí veřejnosti.

35letá britská zpěvačka Duffy, celým jménem Aimée Duffy, se proslavila zejména hitem Mercy. Po úspěšném prvním albu se ale stáhla z očí veřejnosti a nějakou dobu jsme o ní neslyšeli. Nyní zpěvačka vysvětlila tragický a šokující příběh z pozadí.

Zpěvačku totiž neznámí útočníci napadli a unesli. Následně ji několik dní věznili, podávali jí drogy a znásilňovali. Duffy to svěřila svým fanouškům na sociálních sítích, zároveň je ubezpečila, že dnes už je v pořádku, že přežila, ale dlouho jí trvalo se z takového zážitku vzpamatovat. Konkrétní informace prý zveřejní v nějakém rozhovoru v průběhu několika týdnů.

Najdou se samozřejmě tací, kteří tvrdí, že si zpěvačka vymýšlí a chce se na tomhle šíleném příběhu jen znovu proslavit. To je samozřejmě velice cynický přístup a jen těžko si lze představit, že by někdo skutečně takhle nízko klesl. Nezbývá nám než si tak počkat na další informace o jejím případu. Tak či tak držíme palce a přejeme hodně nervů, bude je totiž v současné mediální sféře rozhodně potřebovat.

Sdílejte článek
Štítky únos zpěvačka znásilnění přiznání Duffy

Přečtěte si také