GALERIE: Herec Matthew McConaughey promluvil o znásilnění. Jak ho v 15 letech donutili k sexu?

ŠCH. Publikováno: 22.09.2022
Herec Matthew McConaughey otevřeně promluvil o své zkušenosti se znásilněním a o tom, jak ho v 15 letech přinutili k sexu.

reklama

Šokující přiznání herce vyšlo na povrch prostřednictvím jeho knihy, kde své otřesné sexuální zkušenosti popisuje. Jeho autobiografie s názvem Greenlights odhaluje tajemství, která v sobě padesátiletý McConaughey nosil více než třicet let.

„Přišel jsem o panictví v 15 letech, protože mě vydírali,“ píše se v jeho publikaci. Jako mladík tehdy svou zkušenost vnímal naprosto rozdílně a celý akt si kladl za vinu. „Byl jsem si jistý, že za to půjdu do pekla, protože jsem měl předmanželský sex,“ vysvětlil svůj dřívější pohled. Dnes už samozřejmě vše vnímá jinak. Aby toho nebylo málo, další životní rána přišla v jeho 18 letech, kdy byl v bezvědomí znásilněn. „Byl jsem zneužit mužem, zatímco jsem byl v bezvědomí v jeho dodávce,“ popsal ve své knize traumatizující zážitek. Jeho čtenáři hodnotili hercovu otevřenost vesměs kladně a vyjádřili mu obdiv za to, jak upřímně a statečně se k tomu postavil, když se všechny své bolestivé zkušenosti rozhodl zveřejnit.

reklama