Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Herečka Margot Robbie se pochlubila sexy fotkami! Fanoušky ovšem šokovala tímto děsivým detailem

Tají před námi snad půvabná herečka něco?
Vydáno: 19.10.2017
Margot Robbie - detail fotky - Obrázek 8

Margot Robbie, hvězda Vlka z Wall Street a Sebevražedného oddílu, patří bez debat mezi nejvíc sexy herečky současnosti a tajně po ní touží kdejaký chlap. A ona to samozřejmě moc dobře ví a ráda se se svojí sexy postavou chlubí na obálkách časopisů či v různých kampaních. Nyní se proto vyfotila pro časopis W Magazine. A zase je zde neskutečně okouzlující a proklatě sexy. Jenže fanoušci na internetu si na sérii fotek všimli jedné podivné věci, která je malinko vystrašila.

Takhle jsme Margot Robbie asi ani vidět nepotřebovali

GALERIE: Sexy herečka Margot Robbie prošla obří proměnou a nyní je z ní tahle škaredá zrzka!

Margot Robbie se totiž na fotkách vůbec nesměje a na všech má nasazený neustále ten samý, téměř nepřítomný výraz. A to její fanoušky i hejtry malinko znepokojilo. Začali si totiž všímat, že herečka se téměř nikdy na podobných fotografiích z časopisů nesměje a podobně strnulý a chladný výraz má prakticky všude. Ten se podle některých nedá už používat ani za svůdný a je už vlastně hodně okoukaný. „Umí se vůbec ta holka usmívat?“ ptá se jedna z fanynek na sociálních sítích.

Podle mnohých pak coby modelka nesplňuje ani základní pravidlo, podle něhož by měla svým výrazem předávat publiku nějakou emoci. Ona ovšem svým automatickým chladným výrazem lidem podle kritiků nepředává nic. A mnozí jdou dokonce tak daleko, že diskutují nad tím, proč se vlastně Margot tak málo usmívá. Co si myslíte vy? Opravdu by se měla Margot na fotkách více usmívat, nebo internet zase jednou řeší úplné prkotiny?

Vlk z Wall Street (2013)

ODHALENO: Tohle musela Margot Robbie udělat Leonardo DiCapriovi, aby získala roli ve filmu Vlk z Wall Street!

Hailey Baldwin

Tohle je oficiálně nejvíc sexy žena světa! Totálně vás překvapí! Není to ani Emma Watson, ani Margot Robbie...

Reklama
Článek je zařazen v: margot robbie, fanoušci, sexy fotky, detail
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama