GALERIE: Hermiona si našla nového přítele! Slavná herečka sbalila prodavače trávy

Půvabná herečka Emma Watson se vytasila s novým přítelem. O koho jde?

Herečka Emma Watson, kterou diváci znají nejlépe díky roli Hermiony v Harrym Potterovi, si své soukromí pověstně hlídá. O jejích vztazích se média většinou dozvědí, až když se herečka sama rozhodne je sdílet se zbytkem světa. O to víc by nás tedy měl zajímat její nový přítel.

S tím se herečka poprvé na veřejnosti ukázala už před půl rokem, jelikož se ale nejedná o nikoho známého, dlouhou dobu bulvár netušil, co je vlastně zač. Až nyní server The Mail přišel s odhalením, že se jedná o jistého Lea Alexandera Robintona.

Robinton je z Kalifornie, má být údajně z jednovaječných dvojčat a v minulosti pracoval ve společnosti, která prodávala konopí a různé výrobky z něj. Práci už ale podle všeho změnil, s herečkou to pak prý mají mezi sebou čím dál vážnější. Emma jej představila rodičům, zatímco on si vymazal všechny sociální sítě, aby udržel vztah co nejdéle v tajnosti, a pomohl tak slavné hvězdě chránit její soukromí. S ohledem na takovou snahu nám nezbývá, než držet palce, aby to těm dvěma co nejdéle vydrželo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také