Showbyznys

5. prosince 2016 16:55

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hradní skandál! Šokující záběry prezidentova muže Jindřicha Forejta plné drog a sexu otřásly Českem!

Pražský hrad zažívá skandál nebývalých rozměrů. Jak tohle Forejt či mluvčí Ovčáček vysvětlí?

Nad šéfem hradního protokolu Jindřichem Forejtem se začínají stahovat mračna. Ještě před pár týdny se zdálo, že je o jeho budoucnosti rozhodnuto, a mluvilo se o něm jako o novém velvyslanci v samotném Vatikánu. Teď je ale všechno jinak. Média už několik dní spekulují o jeho definitivním konci na Hradě. Pomyslný vaz mu ovšem nejspíš nezlomily jeho časté přešlapy v čele s kauzou Brady či pozdním příjezdem na pohřeb slovenského exprezidenta Michala Kováče, ale paradoxně jeho osobní život. Ten je totiž podle všeho hodně peprný.

Tuzemskými médii totiž koluje série nahrávek, které Forejta zachycují ve velmi kompromitujících situacích. Šéf hradního protokolu na nich totiž podle všeho polonahý šňupe bílou látku a oddává se masturbaci. Šokující záznam měl být pořízen v jeho vlastním bytě. O kauze informoval server HlídacíPes.org, jenž šokující videa od neznámého muže zakoupil. Redakce serveru se je ovšem rozhodla nepublikovat a zveřejnila pouze tyto šokující záběry.

Už ty ovšem berou dech a je jasné, že Pražský hrad musí řešit skandál obřích rozměrů i možné bezpečtností riziko. Forejt ani prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček se k situaci zatím nevyjádřili. Jak bude šéf hradního protokolu na choloustivé fotky reagovat?


Přečtěte si také