Showbyznys

8. listopadu 2022 11:58

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda Avengers byla vyhlášena nejvíc sexy mužem světa! Dámy, souhlasíte?

A je to oficiální! Jaká hollywoodská hvězda se stala nejvíc sexy mužem planety?

Kapitán Amerika vyhrál každoroční anketu časopisu People. Ten vyhlašuje nejvíc sexy muže planety a letošní rok se chopil pomyslného žezla Chris Evans. Jednačtyřicetiletá hvězda už se v žebříčku objevila minulý rok, Evans tehdy skončil na šestnáctém místě.

Při pohledu na modrookého blonďáka se zřejmě nejedné dáme zapalují lýtka. Hollywoodský herec však zůstává pokorný i po získání tak lichotivého titulu. „Tohle je zřejmě cesta ke stolu těch cool lidí, kterého jsem dřív nebyl součástí,“ nechala se slyšet hvězda filmu Avengers. „Moje máma bude tak šťastná. Je na mě hrdá za všechno, co dělám, ale tohle bude něco, čím se může opravdu chlubit,“ poznamenal s humorem herec.

„O téhle věci je pro mě poměrně složité vést rozhovor. Připadá mi to jako zvláštní forma pokorného vychloubání,“ dodal Evans. Sympatický herec si svůj titul právem zaslouží a připojí se tak k dalším slavným mužům, kteří v minulosti tuto anketu vyhráli. Patří mezi ně například Paul Rudd, David Beckham, Henry Cavill, Ryan Gosling nebo třeba Ryan Reynolds.


Přečtěte si také