GALERIE: Hvězda Deadpoola si udělala drsnou srandu ze své ženy. Herec na narozeniny ukázal její nejhorší fotky

Oslnivá herečka Blake Lively oslavila své 32. narozeniny. A my musíme říct, že i navzdory těmto vtipným snímkům zraje jako víno.

Ryan Reynolds (42) a Blake se seznámili na natáčení filmu Green Lantern. V roce 2012 se vzali a o dva roky později měli dceru James. Další dcera Inez se jim pak narodila v roce 2016. Pohlaví třetího potomka zatím pár neprozradil, takže se musíme nechat překvapit.

Herecký pár je známý tím, že si ze sebe rádi na internetu dělají srandu a nevadí jim čas od času „vyprankovat“ toho druhého. Ryan své manželce popřál velice netradičním způsobem. V den jejích narozenin na Instagramu sdílel sérii fotek, kde Blake zrovna nevypadá úplně nejlíp a přidal k tomu komentář: „Všechno nejlepší, Blake!“ s hashtagem #nofilter. Jsou to momentky, na kterých pár vypadá neuvěřitelně šťastně, jediný háček je v tom, že Blake má pokaždé zavřené oči nebo se nějak šklebí. My jenom nechápeme, jak je možné, že Ryan na všech vypadá tak zatraceně dobře.

Samotné přání téměř všechny uživatele pobavilo. Rob Liefeld, tvůrce filmu Deadpool, kde si Ryan zahrál, fotku okomentoval slovy: „Neexistují žádné špatné fotky Blake a všechno nejlepší!“ No, není nic lepšího než když si ze sebe člověk umí udělat srandu a tohle je jasný důkaz, že i hollywoodské hvězdy jsou jenom lidi... Jsme zvědaví, jak se mu za tohle pomstí Blake.

Sdílejte článek

Přečtěte si také