Showbyznys

14. září 2017 13:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda Rychle a zběsile zoufale napadla Rocka! Blíží se konec slavné série?

Problémy v rodině? Sérii Rychle a zběsile trápí nový spor mezi herci.

Herec Tyrese Gibson buď bere hodně špatné drogy, nebo to nemá v hlavě úplně srovnané. Jak jinak si totiž vysvětlit jeho zoufalý příspěvek na Instagramu mířený na jeho kolegu tvrďáka Rocka než právě takhle.

Už nějakou dobu je známo, že Rock si spolu s hercem Jasonem Stathamem vysloužil spin-off ke slavné akční sérii Rychle a zběsile, který by se měl soustředit pouze na jejich dvě postavy. Studio Universal ale zároveň chystá i klasické pokračování Rychle a zběsile, kde by se Dwayne Johnson měl logicky taky objevit. Obě věci naráz ale točit nemůže a tak je nyní tak trochu na něm, aby si vybral, co má přednost. A právě tady to začíná být zajímavé.

Studio by totiž nejspíš radši vidělo výše zmíněný spin-off, což by znamenalo posunutí premiéry devátého Rychle a zběsile, což zase trápí herce Tyrese Gibsona. Ten se prý zoufale snaží v poslední době Rockovi dovolat a přesvědčit ho, aby radši natočil klasické pokračování a svůj spin-off ještě odložil. Důvod? Aby jejich děti mohli zůstat v soukromých školách. Na ty mimochodem použil hashtag. Rock mu ale podle všeho (radši) nezvedá telefon a tak se Gibson ze zoufalosti odhodlal k trapné prosbě skrz Instagram.

Jeho příspěvky najdete v galerii, protože jsou ale příliš dlouhé, zmatené a s prominutím trapné na to, abychom je tu vypisovali celé, zde je jen několik málo bodů:

- Jsme rodina, nelétáme solo - Bez Boha by má duše byla prázdná - Jseš na žebříčku Forbes a přispěješ jen tohle? - Nikdy s ním nebudu mít problém, je to můj bratr - Dělám to pro #FastFamily, jsem jen loajální - Když se mi ozveš, všechny tyhle příspěvky smažu

Ne, Tyrese to fakt nemá v hlavě v pořádku. Anebo má a jedná se jen o další kampaň promující nové Rychle a zběsile, jako tehdy, když se spolu hádali Vin Diesel a Rock? Co myslíte vy?


Přečtěte si také