Showbyznys

23. listopadu 2021 13:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hvězda seriálu Ženatý se závazky slaví 50. narozeniny! Jak se za ty roky změnila?

Podívejte, jak šel čas s herečkou Christinou Applegate, která se proslavila rolí „Melounka“ v kultovním seriálu Ženatý se závazky.

Ačkoli tomu jde jen těžko uvěřit, americká herečka Christina Applegate oslavuje kulaté padesáté narozeniny. Bůh ví, že se život s blonďatou herečkou nemazal a několikrát si prošla skutečným peklem. Pojďte se s námi ohlédnout, jak šel čas se všemi milovanou Kelly ze sitcomu Ženatý se závazky.

Na televizních obrazovkách se Applegate objevila už ve svých třech měsících v seriálu Tak jde čas. Od té doby vystřídala několik menších rolí až se v roce 1987 objevila v roli Kelly Bundy v úspěšném televizním seriálu Ženatý se závazky, která jí dočista změnila život. Vryla se neodmyslitelně do myslí i srdcí svých fanoušků nejen díky svému hereckému talentu, ale i charitativní činnosti.

Jedno z nejtěžších období herečka zažila v roce 2008, kdy jí byla diagnostikována rakovina prsu. Odhalila se u ní dědičná mutace genu BRCA1, který se na vzniku nemoci významně podílí. Applegate se proto rozhodla k nelehkému kroku a jako prevenci podstoupila dvojitou mastektomii. Nad nemocí statečně vyhrála a neztrácela ani svůj pověstný smysl pro humor.

Jen před pár měsíci se herečka na sociálních sítích svěřila fanouškům, že jí lékaři diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Veřejnost však poprosila, aby v této těžké době respektovali její soukromí a klid. „Ahoj kamarádi. Před několika měsíci mi diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Bylo to zvláštní. Podporovali mě ale lidé, o kterých vím, že také mají tuto nemoc. Byla to těžká cesta. Ale jak všichni víme, cesta pokračuje. Dokud ji nezablokuje nějaký kretén,“ napsala Christina Applegate na svém Twitteru.

My jí tímto přejeme hodně štěstí, lásky a v tuto chvíli hlavně zdraví a duševní pohody. Mrkněte se do naší galerie, jak se herečka za ty roky změnila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také