návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Hvězda Sin City ošklivě zestárla a vypadá jako reklama na plastiky! Co se mu proboha stalo?

Hvězda Sin City už má ta nejlepší léta za sebou.
Vydáno: 12.02.2019
Mickey Rourke - proměna 2
Autor: profimedia.cz Mickey Rourke - proměna 2

Mickey Rourke patřil v 80. letech k nejatraktivnějším hercům Hollywoodu, nabídky na role se mu jen hrnuly a nabídky od dívek, které s ním chtěly spát, nejspíš taky. Jenže sláva mu stoupla do hlavy, herec začal brát drogy a především holdovat alkoholu, což se ošklivě podepsalo na jeho zevnějšku.

Jeho kariéra tak uvadla a to herce postrčilo k možná ještě větším excesům. Bylo to tehdy, když si herec nechal udělat plastiku, při které mu doktoři vyplnili vrásky, což má za následek jeho dnešní napuchlý vzhled. Bohužel na to navázal několika dalšími plastikami a z bývalého samce je tak dneska spíš smutný starý pán, který si naštěstí zachoval něco málo ze svého hereckého talentu a občas se blýskne zajímavou rolí. Naposledy to sice bylo v roce 2007 ve snímku Wrestler, ale hej – naděje umírá poslední.

Článek je zařazen v: Mickey Rourke , herec , Hollywood , Sin City , plastické operace

reklama