návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Internet šílí z této dokonalé dvojnice Emmy Watson! Je tahle máma snad ještě hezčí než Hermiona?

Poznáte vůbec, která je která?
Vydáno: 14.06.2017
Emma Watson a její dokonalá dvojnice.
Autor: Instagram.com a Profimedia.cz Emma Watson a její dokonalá dvojnice.

A máme tu další ženu, nad jejíž podobností s jednou hvězdou stříbrného plátna momentálně žasne celý svět. Američanka Kari Lewis je totiž doslova klonem britské herecké hvězdy, Emmy Watson. A kdybyste tyto dvě ženy postavili vedle sebe, nejspíš byste je opravdu nerozeznali!

Novým trendem se inspirovala i Emma Watson!

Tohle je nový šílený trend v holení pubického ochlupení! Dodržuje ho i Emma Watson!

Na bližší pohled už si sice člověk všimne několika rozdílů a “pravá“ Emma Watson má přece jen o trošku větší šmrnc, i přesto jejich podoba bere dech. O to je vtipnější, že americká maminka si podobnosti s herečkou nebyla vůbec vědoma. Došlo jí to až ve chvíli, kdy ji lidée začali oslovovat jako Hermionu. V té době byl na světě teprve první díl slavné filmové série a ona ho ještě neviděla. Když si ho ale s maminkou konečně pustila, nestačila věřit svým očím.

Od té doby už se ke svému slavnějšímu “dvojčeti“ hrdě hlásí a za kouzelnici Hermionu se ráda převléká.  Svými fotkami v kostýmu Hermiony pak momentálně baví celý internet a její popularita na Instagramu roste. A my se tomu vůbec nedivíme. Nad touto podobou by totiž jistě žasla i sama herečka.

Hailey Baldwin

Tohle je oficiálně nejvíc sexy žena světa! Totálně vás překvapí! Není to ani Emma Watson, ani Margot Robbie...

Článek je zařazen v: Emma Watson , Hermiona , dvojnice

reklama