GALERIE: Jak dnes vypadá Buffy, přemožitelka upírů? Ze sexy herečky se stala stárnoucí mamina!

Věk se začíná na slavné seriálové hvězdě bohužel dosti podepisovat.

Oblíbený seriál Buffy, přemožitelka upírů si jistě většina z vás ještě pamatuje velmi dobře. Vyrostla na něm ostatně nejedna generace školáků a někteří z nás si ho možná rádi pustí i dnes. Z představitelky titulní role, půvabné Sarah Michelle Gellar, pak udělal seriál televizní hvězdu první velikosti. Svým roztomilým kukučem a sexy zevnějškem navíc dokázala rozpálit nejednoho chlapa a byla jednou z nejpůvabnějších hereček začátku tisíciletí. Jenže tyto doby už jsou nejspíš nenávratně pryč.

Herečka sice rozhodně nepatří mezi ošklivky a svůj půvab ani roztomilý úsměv rozhodně nezapře, postupující věk je na ní však přece jen znát a ani evidentní kosmetická výpomoc jí příliš nepomáhá. V obličeji jsou vidět vrásky, mnohdy vypadá krapet otekle a také pohled na její postavu dává jasně najevo, že má svá sexy léta už za sebou.

Po známé herečce se navíc v posledních letech takřka slehla zem a dělá jí čím dál větší problémy se prosadit. Filmové role nepřicházejí a její pokusy o seriálové hity jsou vždy zrušeny po první neúspěšné sérii. Sarah se tak poslední roky věnuje převážně rodině, hlavně svým dvěma dětem. Doby, kdy platila za jednu z nejpůvabnějších hereček, jsou pak už pryč.


Přečtěte si také