Showbyznys

17. září 2017 03:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Jak dnes vypadá Hagrid z Harryho Pottera? Slavný herec příšerně sešel a děsí lidi svou nadváhou

Byl jedním z nejvěrnějších přátel slavného kouzelníka. Dnes už byste ho ale možná nepoznali.

Na poloobra Hagrida ze série o Harrym Potterovi si vzpomíná snad každý. Šafář z kouzelnické školy v Bradavicích ostatně patří mezi nejoblíbenější vedlejší postavy série. Známého hromotluka, který nad Harrym vždy držel ochranou ruku, si pak zahrál britský herecký veterán Robbie Coltrane. Ten už v dobách slavných filmů vypadal ve skutečnosti malinko jinak. Ve filmu byl totiž mnohem větší a měl samozřejmě falešné vlasy a vousy. I přesto se ovšem od dob kouzelnické série hodně změnil.

Britskému hereckému veteránovi, který je pořád na ostrovech hojně obsazovaný, je dnes už 67 let a postupující věk je na něm bohužel dost znát. Slavný herec měl vždy problémy s nadváhou, v posledních letech je ovšem ještě více při těle než kdy dřív.

Tělnatý herec má navíc kvůli svému obřímu pupku už údajně problémy se zdravím a při chůzi si musí mnohdy pomáhat i holí. Spekulovalo se navíc o jeho problémech s alkoholem. Do obrovitého dobráka Hagrida má zkrátka herec už daleko a kvůli svému životnímu stylu vypadá ještě starší, než ve skutečnosti je.

Sdílejte článek

Přečtěte si také