Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Jak dnes vypadá smolař Alan ze seriálu Dva a půl chlapa? Ze seriálové hvězdy se stal tento plešatý podivín!

Televizního herce byste dnes už skoro nepoznali.
Vydáno: 22.08.2017
Jak vypadá herec dnes?

Herec Jon Cryer už pro všechny nejspíš navždy zůstane věčným zmatkářem a příživníkem Alanem ze sitcomu Dva a půl chlapa, jehož byste z bratrova domu na pláži nedostali ani za všechny peníze světa. I když za ty vlastně možná ano... Bez jeho kostkovaných košil a klasického účesu si ho snad ani neumíme představit. On ale dnes vypadá úplně jinak!

Taky už jste nad tím někdy přemýšleli?

GALERIE: Bláznivá teorie z Dva a půl chlapa! Proč je Charlie nejhorší milenec na světě?

Televizní hvězda je totiž ve skutečnosti prakticky plešatá a v dobách seriálu se snažil svou holou hlavu zakrývat různými způsoby. Teď už se ale za svou pleš nestydí a vy byste ho díky ní na ulici snad ani nepoznali.

Herec pak na plešaté hlavě postavil svou novou image, k níž si nechal narůst velmi slušivé vousy, které k jeho holé hlavě sednou.I když na první pohled připomíná spíše podivína, který se o sebe příliš nestará, opak je pravdou. Svým způsobem totiž vypadá mnohem lépe než za časů uťápnutého Alana Harpera.

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Stiflerova máma? Známá herečka začíná svým vzhledem mnohé děsit

Reklama
Článek je zařazen v: proměna, Jon Cryer, Alan, Dva a půl chlapa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama