GALERIE: Jak teď vypadají členové kapely Tokio Hotel? Zpěváka Billa byste dnes nepoznali!

Takhle se změnili členové německé emo skupiny Tokio Hotel.

Kdo by si nepamatoval německou skupinu Tokio Hotel, která na začátku milénia pobláznila miliony fanynek téměř po celém světě. Více než jejich písničky tenkrát vzbuzovala kontroverze jejich vizáž, zejména pak vzhled frontmana a zpěváka Billa Kaulitze a jeho dvojčete kytaristy Toma. Tokio Hotel jste prostě nenáviděli, nebo milovali. Nic mezi tím.

Za ty dlouhé roky, co je kapela v hudební branži, několikrát prošla výraznými změnami, ale i přesto je jedno jisté. Jejich chvilka na výsluní už dočista opadla a dnešní posluchači už o existenci Tokio Hotel nemají ani páru. Občas vystřelí nějaká ta vlaštovka, jako tajná svatba kytaristy Toma Kaulitze s hvězdnou topmodelkou Heidi Klum, ale to je asi tak všechno.

Za ty roky se německá kapely logicky radikálně změnila a vyrostla. Z emo puberťáků se stali dospělí chlapi, které byste dnes už možná ani nepoznali. Ať už jste byli fanouškem fenoménu Tokio Hotel, nebo ne, pojďte s námi zavzpomínat a připomeňte si, jak si tenkrát partička divno teenagerů získala srdce miliony holek.

@tokiohotel

#SpreadLove in comments 💕

♬ Thats What I want - mafraud


Přečtěte si také