Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Jak ve skutečnosti vypadá Noční král? Záporáka ze Hry o trůny hraje tento slovenský fešák!

Jak vypadá herec, který nás děsí coby největší hrozba slavného fantasy seriálu?
Vydáno: 23.08.2017
Jak vypadá představitel Nočního krále?

Asi všichni diváci oblíbeného seriálu Hry o trůny se shodnou na tom, že zde neexistuje děsivější postava, než jakou je záporák Noční král. Hlavní hrozba tamního Západozemí, která už začíná se svými Bílými chodci hlavním postavám solidně zatápět, svou dokonalou maskou děsí nejednoho diváka. Víte ovšem, že ikonického záporáka hraje pod tunou make-upu slovenský herec, jenž má do děsivé vizáže opravdu daleko?

Jak lidé reagovali na šokující šestou epizodu Hry o trůny?

GALERIE: 12 nejvtipnějších reakcí internetu na novou šokující epizodu Hry o trůny! Tyhle memy vás totálně sejmou

Role Nočního krále se totiž zhostil sedmačtyřicetiletý slovenský herec Vladimír Furdík. Ten začínal jako kaskadér ještě v tehdejším Československu, postupem let se ovšem vypracoval ve světovou kaskadérskou špičku a podílel se na velkých hollywoodských produkcích. Jeho kousky tak můžete zahlédnout ve filmech Princ z Persie, bondovce Skyfall či druhém dílu Thora. Dělal také dubléra hollywoodské hvězdě Channingu Tatumovi. Postupem času ovšem přešel k herectví a jeho největší rolí je dosud právě hrozivý Noční král.

Zajímavostí je, že slavného záporáka hrál původně někdo jiný a Vladimír byl do role přeobsazen až v šesté sérii. Původně hrál v seriálu Bílého chodce, jehož při bitvě o Tvrdodomov porazil Jon Sníh a objevil se i v jiných bojových scénách. Nyní už je však pro diváka jenom Nočním králem, jenž nás bude svým pohledem děsit ještě hodně dlouho. Ve skutečnosti se přitom jedná na první pohled o sympaťáka, který je ženatý a v soukromí si užívá spokojeného rodinného života.

Taky vám Sophie Turner zvedá tep?

GALERIE: Sansa Stark rozpálila fanoušky Hry o trůny! Ukázala se před nimi jenom v tangách!

Kolik měří herci ze Hry o trůny?

GALERIE: Kdo všechno je v reálu vyšší než Jon Snow? Takhle by se srovnali herci ze Hry o trůny podle skutečné výšky

Reklama
Článek je zařazen v: Hra o trůny, herec, Vladimír Furdík, Noční král
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama