GALERIE: Jason Momoa ze Hry o trůny se po 16 letech rozvádí se sexy manželkou. Co může za jejich rozchod?

Tenhle rozchod slavného páru nás fakt mrzí. Proč se Jason Momoa a Lisa Bonet rozcházejí?

Poslední roky byly těžké pro všechny a výjimkou zjevně nejsou ani slavné páry. Ostatně právě pandemii a její dopady teď označili za hlavní důvod svého rozchodu také 42letý herec Jason Momoa a 54letá herečka a zpěvačka Lisa Bonet.

Slavný představitel Khala Droga ze Hry o trůny smutnou zprávu odhalil na svém Instagramu. Ve společném prohlášení uvedli: „Sdílíme s vámi tuto novinu ne proto, že bychom si mysleli, že stojí za to ji šířit v médiích, ale proto, že chceme pokračovat v našich životech upřímně a se ctí. Láska mezi námi nezmizela, jen se proměnila a bude se i nadále měnit, zatímco jeden druhému dáváme svobodu, aby se stal tím, kým chce být.“

Příběh o tom, jak se herec dal dohromady s o 12 let starší Bonet, která byla předtím provdaná za zpěváka Lennyho Kravitze, patří dodnes mezi ty nejromantičtější vůbec. Pár se poprvé setkal v roce 2005 v jednom klubu v Los Angeles, Momoa měl však slavnou krásku vyhlídnutou už od dětství.

„Bylo mi asi 8 let, když jsem ji viděl poprvé v televizi. Tehdy jsem své mamince řekl, že tuhle chci, tuhle si jednou vezmu,“ prozradil Momoa v rozhovoru s moderátorem Jamesem Cordenem v roce 2017. Jakmile se tak se ženou svých snů střetl, nenechal herec nic náhodě. Naštěstí pro něj to Bonet viděla stejně.

Pár přivítal na svět prvního společného potomka, dceru Lolu, v roce 2007. Jejich syn Nakoa-Wolf přišel o rok později. Momoa se také ujal výchovy Bonetiny dcery, herečky Zoë Kravitz, z jejího předchozího manželství. Kravitz s Momou se stali velice blízkými, dodnes jeden druhého považují za nejbližšího přítele. Rozchod Momoy a Bonet tak nejspíš bude extrémně bolestivý i pro mladou herečku.

Sdílejte článek
Štítky rodina rozchod Instagram zpěvačka herec Jason Momoa Zoe Kravitz Lisa Bonet

Přečtěte si také