návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Je to vážně ona? Zpěvačka Selena Gomez po odchodu z léčebny děsí lidi svým oteklým obličejem

Pěvecká hvězda se stále vzpamatovává ze svých psychických problémů. A lidé jí kvůli tomu prakticky nepoznávají.
Vydáno: 27.12.2018
Selena Gomez si není po odchodu z léčebny moc podobná. 12
Autor: profimedia.cz Selena Gomez si není po odchodu z léčebny moc podobná. 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to teprve několik dní, co zpěvačka Selena Gomez odešla po téměř dvouměsíčním pobytu po svém zhroucení z psychiatrické léčebny. Média ihned začaly zaplavovat první fotky po jejím propuštění. A i když z nich nebylo příliš mnoho vidět, mnoho fanoušků si udělalo jasný obrázek. Seleně není ani po dvouměsíčním pobytu v léčebně nejspíš příliš do zpěvu a na první pohled si není příliš podobná. A nejnovější fotografie to bohužel jenom potvrzují.

Zvídaví paparazzi jí totiž načapali při její cestě z domova pro kávu a tentokrát už ji vyfotili v celé její kráse. A ani tentokrát to není veselý pohled. Selena má opuchlou tvář, úsměv byste na její tváři hledali marně a na ulici byste ji možná ani nepoznali. Fanoušci se tak nejspíš oprávněně bojí, zda je zpěvačka po odchodu z léčebny opravdu v pořádku. Doufejme, že se její stav co nejdříve zlepší a ona se nám ukáže ve staré dobré formě.

Emmě Watson na premiéře filmu The Perks of Being a Wallflower odvážně šaty malinko zradily.

GALERIE 18+: 9 slavných hvězd, které nám toho na veřejnosti ukázaly víc, než samy chtěly! Čím se pochlubila Emma Watson nebo Selena?

Článek je zařazen v: Selena Gomez , zpěvačka , proměna , léčebna , oteklý obličej , děsivé , fotky , odchod , odchod z léčebny