návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Je to vážně ona? Zpěvačka Selena Gomez po odchodu z léčebny děsí lidi svým oteklým obličejem

Pěvecká hvězda se stále vzpamatovává ze svých psychických problémů. A lidé jí kvůli tomu prakticky nepoznávají.
Vydáno: 27.12.2018
Selena Gomez si není po odchodu z léčebny moc podobná. 12
Selena Gomez si není po odchodu z léčebny moc podobná. 12 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to teprve několik dní, co zpěvačka Selena Gomez odešla po téměř dvouměsíčním pobytu po svém zhroucení z psychiatrické léčebny. Média ihned začaly zaplavovat první fotky po jejím propuštění. A i když z nich nebylo příliš mnoho vidět, mnoho fanoušků si udělalo jasný obrázek. Seleně není ani po dvouměsíčním pobytu v léčebně nejspíš příliš do zpěvu a na první pohled si není příliš podobná. A nejnovější fotografie to bohužel jenom potvrzují.

Zvídaví paparazzi jí totiž načapali při její cestě z domova pro kávu a tentokrát už ji vyfotili v celé její kráse. A ani tentokrát to není veselý pohled. Selena má opuchlou tvář, úsměv byste na její tváři hledali marně a na ulici byste ji možná ani nepoznali. Fanoušci se tak nejspíš oprávněně bojí, zda je zpěvačka po odchodu z léčebny opravdu v pořádku. Doufejme, že se její stav co nejdříve zlepší a ona se nám ukáže ve staré dobré formě.

Emmě Watson na premiéře filmu The Perks of Being a Wallflower odvážně šaty malinko zradily.

GALERIE 18+: 9 slavných hvězd, které nám toho na veřejnosti ukázaly víc, než samy chtěly! Čím se pochlubila Emma Watson nebo Selena?

Článek je zařazen v: Selena Gomez , zpěvačka , proměna , léčebna , oteklý obličej , děsivé , fotky , odchod , odchod z léčebny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama