návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: John Travolta se vyjádřil k tragické smrti milované manželky. Jeho dojemná slova vás dojmou k slzám

Slavný hollywoodský herec se musí vyrovnat s další těžkou životní ztrátou.
Vydáno: 13.07.2020, MilanR

Šokující zpráva, která otřásla celým Hollywoodem. Ve věku 57 let zemřela známá herečka a manželka Johna Travolty, Kelly Preston. Podlehla rakovině prsu, s níž bojovala dva roky. Smutnou zprávu řekl světu na Instagramu právě její milující manžel. „S velmi těžkým srdcem vám musím oznámit, že má krásná žena Kelly prohrála dva roky trvající bitvu s rakovinou prsu. Bojovala odvážně, s láskou a podporou mnoha lidí,“ napsal Travolta na sociálních sítích. „Nyní se budu nějaký čas věnovat svým dětem, které přišly o maminku. Odpusťte mi proto prosím, že o mně nějaký čas neuslyšíte,“ napsal ke konci dojemného vzkazu.

Kelly Preston byla populární herečkou zejména v 90. letech. Zahrála si po boku Arnolda Schwarzeneggera a Dannyho DeVita v komedii Dvojčata, v Hře snů s Kevinem Costnerem a jejím nejslavnějším snímkem byl Jerry Maguire s Tomem Cruisem v hlavní roli. Posledních několik let však hrála spíše sporadicky a věnovala se hlavně rodině. Pro Johna Travoltu to pak bohužel není první těžká ztráta. V roce 2009 totiž manželské dvojici zemřel jejich milovaný syn Jett trpící autismem, jenž zemřel po zranění hlavy. Nad ztrátou Kelly Preston pak nyní pláče nejen slavný herec, ale celý Hollywood.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený John Travolta (@johntravolta),

 

John Travolta

GALERIE: Slavný herec John Travolta vypadá po letech fantasticky! Jak vypadá v roli sexy drsňáka?

Hvězdy Pomády opět spolu 1

FOTO: Slavné hvězdy z Pomády po 41 letech opět spolu! Jak dnes vypadají herci v kostýmech?

Článek je zařazen v: John Travolta , smrt , dojemný vzkaz , herecka , Kelly Preston

reklama