GALERIE: Justin Bieber chtěl sbalit sexy blondýnu. Ta ho odkopla touto drsnou zprávou, která baví celý internet!

A pak, že slavný zpěvák může mít téměř každou.

Pěvecký idol puberťaček Justin Bieber je známý tím, že ve svém soukromí střídá jednu sexy krásku za druhou a balení mladých slečen například po koncertu mu nejspíš nedělá nejmenší problém. Někteří by si tak možná mohli myslet, že jeho kouzlu žádná neodolá. To ale rozhodně neplatí, jelikož Bieber si teď na internetu připsal menší trapas a odmítnutí, na které asi jen tak nezapomene.

Všechno odstartovalo video jednoho fitness centra z Broughtonu ve Velké Británii, na němž půvabná blondýnka Jessica Gober lákala na jejich novou akci. Jenže faktu, že je dívka opravdu nádherná, si nečekaně všimla i hudební superstar a nejspíš se rozhodla, že u dívky zkusí své štěstí. Ihned proto napsal do zpráv fitness centra a zeptal se jich na jméno holky. Nikdo mu na tuto zprávu samozřejmě neodpověděl, jelikož každému bylo ihned jasné, za jakým účelem se slavný proutník na její jméno ptá. Sama Jessica však Bieberův zájem nemohla nechat bez povšimnutí.

Na svůj Twitter tak uveřejnila jeho zprávu s tím, že nemůže uvěřit, že se něco takového stalo. Následně pak na svůj profil sdílela romantické fotky se svým přítelem a napsala, že o Biebera opravdu nemá zájem, jelikož už má ve svém životě vše, co potřebuje. U této blondýny prostě Justin podobnými triky nezaboduje a ona svým odmítnutím momentálně baví celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také