GALERIE: Justin Bieber udělal ten nejhorší aprílovský prank! Za nechutný vtípek ho fanoušci nenávidí

Bieberův aprílovský prank byl na některé fanoušky příliš.

Apríla máme rádi, ostatně, mohli jste to vidět i na našich článcích. Letos, loni nebo třeba předloni. Nejsme ale sami, tenhle svátek pranků je totiž velice oblíbený také v Americe a mezi jeho fanoušky patří obzvlášť zpěvák Justin Bieber, který své fanoušky rovněž prankuje rok co rok. Jenže letos to podle některých už trochu přehnal.

Na svém Instagramu totiž sdílel fotku z nemocnice, podle které to vypadalo, že se svou ženou Hailey čekají dítě. Hodně lidí tím napálil, pravda, když ale později sdílel podobnou fotku, na které místo plodu bylo malé štěně a přiznal, že šlo o vtípek, někteří uživatelé sociálních sítí se do něj opřeli za to, že z těhotenství se sranda nedělá, protože plno lidí děti mít nemůže.

Bieber reagoval asi jediným možným způsobem, jakým mohl. Napsal, že nikoho nechtěl urazit, ani svůj vtípek nemyslel zle, jenom má tento svátek rád a v jeho okolí je nejoblíbenější prank říkat zejména rodičům, že čekají dítě a sledovat jejich reakce. Něco podobného tak chtěl letos udělat on sám. Za nás je to okay, lepší než plno jiných, které jsme na internetu předevčírem zahlédli. Na fotky z jeho instáče se teď můžete podívat v galerii:


Přečtěte si také