Showbyznys

14. srpna 2016 11:30

Tereza Javorová

GALERIE: Justin Bieber vyhrožuje fanouškům! Zruším si Instagram, pokud nepřestanete...

Zpěvák Justin Bieber má dost hejtů, které denně čte na svém Instagramu. Fanouškům tak dal drsné ultimátum. Buď s negativními komentáři přestanou, nebo...

Patří k největším spratkům showbyznysu a rád provokuje. I přesto se není schopen vyrovnat s kritikou svých fanoušků a ustát negativní komentáře na svém instagramovém profilu. Jenže těch se v poslední době vyrojilo opravdu hodně. A na velmi citlivé téma. Justinovu novou přítelkyni Sofii Richie!

Sedmnáctiletá dívenka randí s dvaadvacetiletým Justinem teprve chvíli, ale už teď páreček postuje na své účty zamilované fotky. Jenže fanoučci a hlavně fanynky Justina jsou proti. Sofii nadávají a urážejí ji. Justinovi tak došla trpělivost a fanouškům vzkázal: "Pokud s hejty nepřestanete, zruším si veřejný účet a Instagram budu mít jen soukromý!" Fanoušci by tak přišli o denní dávku Justinových selfíček, což by pro ně jistě byla krutá rána. A těžko si představit, že by Justin poctivě odklikal všech svých 77 milionů followerů, aby jej mohli sledovat na soukromém profilu. Jak to celé dopadne? Necháme se překvapit!

Tady je galerie Justinovy nové holky:

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Instagram galerie Sofia Richie

Přečtěte si také