GALERIE: Justin Bieber zapomíná na Selenu a sbalil tuhle slavnou MILFku! Problém je, že není moc pěkná

Justin Bieber se dal na MILFky.

Tak to vypadá, že vztah Justina Biebera a zpěvačky Seleny Gomez je definitivně mrtvý. Oblíbená zpěvačka je vážně nemocná, a s divokým Bieberem jí tak nejspíš došla trpělivost. Co na to kanadská superhvězda? Ta se rozhodla zahánět smutek všemi možnými způsoby.

Po psychickém kolapsu v autě a rvačce na párty teď navíc kolují internetem drby, že si Justin hojí srdíčko u 38leté MILFky, která se kvůli němu rozvedla. O koho jde? Věřte tomu nebo ne, ale prý vede románek s Kourtney Kardashian. Nejstarší ze slavných sester, jejichž mediální sláva nemá v Americe obdoby, se podle všeho měla kvůli Justinovi rozvést s manželem Scottem Disicksem. Jak informuje web extra.cz, tak ten teď pro změnu randí se Sofií Richie, bývalou přítelkyní Biebera. Svět showbyznysu je zkrátka jedna velká reality show. Na fotky ne úplně hezky stárnoucí Kourtney se teď můžete podívat v naší galerii:

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez Amerika rozchod vztah galerie zpěvák selen Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian MILF Sofia Richie

Přečtěte si také